Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na życie powstało w 1992 roku i od razu stał się jednym z liderów na rynku ubezpieczeń w Polsce. Właścicielem spółki jest zagraniczny koncern Allianz Holding eins GmbH z siedzibą w Wiedniu, który ma 100 procent udziałów w Grupie Aviva. Towarzystwo oferuje w górnej mierze ubezpieczenia na życie i zdrowie dla klientów indywidualnych. Aviva udostępnia klientowi podejście elastyczne do wyboru polisy, tak aby zakres ochrony był idealnie dopasowany do jego potrzeb. Klientom najbardziej wymagającym Aviva oferuje ubezpieczenie opiekun VIP, który pozwala ubezpieczyć życie na bardzo wysokie sumy, a także pozwala zabezpieczyć się w razie jakiejkolwiek choroby, wypadku lub innej niezdolności do wykonywaniu zawodu. Ubezpieczenie daje klientowi możliwość oszczędzania w długim terminie swojego kapitału. Klienci nastawieni na wzrost wartości swojego kapitału Aviva oferuje ubezpieczenie, który ma charakter inwestycyjny z jednorazową składką.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać w Grupie Aviva Polska?

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aviva oferuje szeroki pakiet ubezpieczeń na życie, który ma za zadanie ochronić klienta przed konsekwencjami finansowymi różnych, nieprzewidzianych zdarzeń. Ubezpieczenie Twoje życie zapewnia ochronę klienta przez cały okres jego życia. Gwarantuje także wyższą stawkę ubezpieczenia w okresie, który wskazał klient na przykład podczas spłaty kredytu hipotecznego. Klienci Aviva mogą wybrać 16 dodatkowych umów rozszerzających podstawowe ubezpieczenie. Maja w tym również opcje, które gwarantują wypłatę pieniędzy w razie zachorowania na bardzo ciężką chorobę. Istnieje także możliwość leczenia ubezpieczonego za granicą  w momencie, kiedy bardzo ciężko zachoruje. Dodatkowym uzupełnieniem ubezpieczenia zdrowotnego jest program Dbam o zdrowie z możliwością konsultacji lekarskich, a także ze zniżkami na badania genetyczne oraz specjalistyczne.

Ubezpieczenie na Życie Twój Plan w Aviva


Aviva oferuje ubezpieczenie na życie oraz zdrowie klienta, a także umożliwia jednocześnie gromadzenie środków finansowych w ubezpieczeniowych funduszach kapitałowych. Ubezpieczenie oferuje również wiele dodatkowych umów mających na celu zapewnić sobie wypłatę pieniędzy w przypadku zachorowania lub wypadku. Można uzyskać również specjalistyczną pomoc, a także leczyć się za granicą.